Lada NIVa Bronto - Extrem cross   už je tady :-)

Tak jsme se konečně dočkali a v neděli jsme byli převzít náš nový extrámní Offroad. Jakmile se s ním blíže seznámíme a uvedeme ho do provozu i co se týká veškeré administrativy, bude pro vás k dipazici dle vašich přání a požadavků.

Svezeme vás v terénu, po městě , na svatbu i na jiné slavnostní události.

Zde další foto  https://manyjak.rajce.idnes.cz/Lada_NIva_Bronto_-_Extrem_cross/

Monster truck - Lada Niva

 
POZOR - POZOR - POZOR již brzy budeme mít toto nezvyklé a velmi univerzální vozidlo k dipozici  v pětidvéřové verzi.  Schválené pro provoz na veřejných komunikacích - zatím jediný u nás.
 
 
Budeme ho prezentovat na různých akcích, pronajímat a pořádat s ním vyjíždky/vše bude na našich stránkách a dále na slevomat a podobné/. Bude možné si ho objednat, nejen do terénu, ale třeba k projížďce Prahou nebo třeba na svatbu!!!!!!
Neváhejte a sledujte aktuálně naše stránky. Vozidlo by mělo být připraveno začátkem roku 2017. :-)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<object width="640" height="365"><param name="quality" value="high" /><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="flashvars" value="configURL=//www.rajce.idnes.cz/ajax/videoxml.php?id=1153205504/d540d063d&initVolume=0.7&rtmpt=true&autostart=false" /><embed width="640" height="365" type="application/x-shockwave-flash" src="//www.rajce.idnes.cz/_www_root_/flash/player.swf" flashvars="configURL=//www.rajce.idnes.cz/ajax/videoxml.php?id=1153205504/d540d063d&initVolume=0.7&rtmpt=true&autostart=false" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>